Červenec 2010

The End...

4. července 2010 v 9:22 | Katy |  Blog
vanessahudgensova.blog.cz
Zdravím vás,určitě si každý všiml,že se o blog nezajímám,nechodím k SB a celkově se ani už nějak s článkama nepářu. A takhle ten blog pomalu krachuje :( Po prvním konci na just-tisdal po smazání někým se tento blog už nikdy nedostal na vrchol své popularity. Je to vážně škoda,jelikož jsem tento blog milovala. Ale blog už mě nebaví,nemám potřebu přidavát články které si stejně první přečtete na zahraničních stránkách. Ashley stále miluju ale nemám potřebu o ni psát články a vkládat fotky. Chtěla bych poděkovat Deni která tady s nám byla několik měsíců a pomáhala :) Moc ještě jednou děkuju,taky chci poděkovat SB které sem chdili a psali komentáře a vždy mě potěšili.Desing s nápisem The End bude snad co nejdřív. Ještě jednou děkuju moc všem ty roky na tomhle blogu jsou nezapometulné :)

S láskou Katy

Fanoušci přeji Ash všechno nejlepší k narozeniám

3. července 2010 v 19:36 | Katy |  Videos
Několik fanoušků z různých zemí a měst připravili pro Ashley k jejím 25.narozeninám video,kde ji přeji všechno nejlepší k narozeninám :-)


Happy Birthday Ashley Tisdale

2. července 2010 v 8:41 | Katy |  Others
just-tisdal.blog.cz
Dnes 2.července slaví úspěšná herečka a zpěvačka Ashley Tisdale svoje 25.narozeniny! Ashley přeji všechno nejlepší k narozeninám,přeji samozřejmě štěstí,zdraví,lásky a úspěchu v její kariéře v natáčení filmu Sharpay's Fabulous Adventure. Ashley je úžasná herečka a zpěvačka a já doufám,že nás v blízké době překvapí nějakým novým klipem a novýma fotkama :-)

 ♥!!Happy birthday, Ashley!! ♥

Last Article....Goodbye

1. července 2010 v 21:16 | Zanessík- Admin |  Extra
just-tisdal.blog.cz
Last Article,poslední článek....Chci jen říct,že moje úloha pomoci zde už není potřeba,novinky kolem Ashley nejsou už dlouhou dobu a myslím,že pro tento blog jsem toho udělala hodně. Momentálně mám mnoho práce se svým blogem,jelikož kolem Zanessy se narozdíl od Ashley roztrhl pytel s novinkama :) Bylo mi ctí,že jsem tady mohla přidávat články a seznámit se s SB které na svém blogu nemám. Mám vás všechny ráda a přeji vám krásné dva měsíce prázdnin :)

S láskou Vanessahudgensova.blog.cz